Informacja dla studentów Kolegium Nauk Medycznych23.03.2020 13:24

Informacja dla studentów Kolegium Nauk Medycznych

Sekcja Straw Socjalnych Dziekanatu Kolegium Nauk Medycznych UR informuje, że w związku z  zaistniałą sytuacją (wprowadzenie stanu epidemii), mając na uwadze zdrowie studentów oraz pracowników Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz realizując zarządzenie JM Rektora UR z dnia 16 marca 2020 r. http://www.ur.edu.pl/uniwersytet/aktualnosci/39477,nowe-zarzadzenia-jm-prof-dra-hab-sylwestra-czopka-w-sprawie-przeciwdzialania-koronawirusowi.html

pracownicy Sekcji Spraw Socjalnych Kolegium są dostępni za pośrednictwem poczty elektronicznej

odpowiednio dla następujących kierunków:

amazur@ur.edu.pl

Pielęgniarstwo, Położnictwo, Dietetyka, Zdrowie Publiczne,  Elektroradiologia

mchrzastek@ur.edu.pl

Lekarski, Ratownictwo Medyczne, Fizjoterapia

prodzen@ur.edu.pl

Wychowanie Fizyczne, Turystyka i Rekreacja

Stypendia Socjalne oraz zapomogi będą wypłacone w miesiącu kwietniu 2020 r. w tym stypendium socjalne z wyrównaniem za miesiąc marzec 2020 r.(dotyczy wniosków złożonych w terminie regulaminowym)

Wszelkie dokumentu i ewentualne wnioski prosimy przesyłać za pośrednictwem Poczty Polskiej lub skanem w formie elektronicznej

Tweety na temat @UR_Rzeszow